قالیشویی نارمک

استفاده از پرسنل مجرب

موضوع دیگری که جزو مزایا و ویژگی‌ های قالیشویی در نارمک محسوب می ‌شود، استفاده از پرسنل مجرب در خصوص شستن فرش ‌ها،  قالی‌ ها و… است. زمانی ‌که افراد مجرب این کار را انجام ندهند،  به‌ خوبی نمی ‌دانند چگونه فرش‌ ها را با توجه به آلودگی‌ هایی که دارند،  تمیز کرده و سپس  آن‌ ها را به شما تحویل دهند.

سفارش آنلاین قالیشویی

از همین‌ رو قالیشویی نارمک با استفاده کردن از افراد و پرسنل مجرب که تماماً در خصوص شستن انواع فرش و با هر نوع جنس و مدلی، تجربه دارند؛ می‌ توانند به راحتی آن‌ ها را تمیز کرده و به شما ارائه دهند.  پس حتما اگر می‌ خواهید مجموعه‌ ای را انتخاب کنید، به پرسنلی که کار  شستن فرش، قالی، قالیچه، گلیم،  و غیره را بر عهده دارند، توجه بسیاری داشته باشید.

ارائه دادن کار با کیفیت

بدون‌ شک زمانی‌ که شما انواع فرش ‌های خثد مثل دستی، ماشینی را به قالیشویی نارمک می‌ سپارید، انتظار دارید که  آن‌ها به ‌خوبی تمیز شوند و  همچنین فرش سالمی را به شما تحویل دهند. حال مجموعه ‌هایی وجود دارند، علاوه‌ بر این‌ که نمی ‌توانند به‌ خوبی فرش ‌ها را تمیز کنند، با استفاده کردن از وسایل نا مرتبط، باعث پاره شدن و آسیب به فرش ها می‌ شوند.

پس حتما توجه داشته باشید که قالی ‌های خود را به قالیشویی نارمک بسپارید تا آن‌ ها با استفاده کردن از ابزار و تجهیزات مخصوص،  فرش‌ ها را با دقت کامل شسته و یک کار با کیفیت را تحویل دهند.  زیرا همان ‌طور که بیان شد، فرش‌ ها مهم‌ ترین عنصر در منزل و دکوراسیون می‌ باشند که کوچک ‌ترین مشکلی در خصوص آن‌ ها، باعث می‌ شود تا جلوه محیط بد به‌ نظر برسد.

شستن فرش بابد توسط افراد مجرب صورت گیرد.

سفارش آنلاین قالیشویی

تحویل به موقع

با نزدیک شدن به عید و شروع خانه ‌تکانی ‌ها،  دغدغه اکثر افراد این است که فرش ‌های خود را به‌ موقع تحویل بگیرند. حال یک قالی‌ شویی معتبر باید فرش ‌ها و کارهایی را که تحویل گرفته است، درست به ‌موقع و سر وقت به افراد تحویل دهد تا هم به نوعی مخاطبان بیشتری جذب کند و هم آن ‌ها راضی از انتخاب مجموعه باشند.

قالیشویی نارمک درست طبق زمان تعیین ‌شده فرش ‌ها و قالی‌ ها را ارائه می ‌دهد و دیگر نیازی نیز اصلا دغدغه این ‌موضوع را داشته باشید که آیا فرش ‌های شما درست سر زمان اصلی می ‌رسند یا خیر. می ‌توان با اعتماد کردن به این مجموعه هم کار شستن قالی ‌ها را به آن‌ ها سپرد و هم دیگر نگران نباشید که مشکلاتی برای قالی به وجود بیاید یا آن‌ ها دیر به دست شما برسند.

 

استفاده از ابزار و تجهیزات پیشرفته

فرش ها در هنگام شستن نباید آسیب ببینند.

موضوع مهم دیگر که جزو ویژگی‌ ها و مزایای قالیشویی نارمک و یک مجموعه معتبر محسوب می ‌شود، این است که در هنگام شستن ظرف ‌ها از ابزارها و قالی‌ های پیشرفته استفاده کنند.

در واقع بعضی از قالی ‌ها را نمی ‌توان با تجهیزات ساده شست؛  و حتما به دستگاه‌ های مخصوصی نیاز دارند.  از همین ‌رو یک مجموعه معتبر باید از تمام وسایل و تجهیزات پیشرفته قالی‌ شویی پشتیبانی کند تا بتواند تمام کارها و مدل ‌های فرش را قبول و آن‌ ها را به خوبی تمیز کند.

سفارش آنلاین قالیشویی

·       آب کشی و آب گیری فرش

پس از شست و شو فرش ها با فشار زیاد آب در قالیشویی در نارمک، آبکشی می شوند تا تمام مواد شوینده از آن خارج شود تا پس از خشک شدن برخی نواحی آن زرد رنگ نشود. پس از آن دستگاه های ویژه ای، به وسیله چرخاندن فرش ها به طور کامل آن ها را آب گیری می کنند تا آماده مرحله بعدی شوند.

قالیشویی در نارمک به شما این اطمینان را می دهد که فرش با بهترین کیفیت از این مراحل گذر کنند و در انجام هیچ یک از آن ها کوتاهی صورت نگیرد.

·       خشک نمودن فرش

خشک کردن فرش که مرحله نهایی شستن فرش و قالی ها است، امروزه به وسیله دستگاه هایی انجام می شود که گرما و حرارت را به طور مستقیم و یکسان به همه نقاط فرش می رساند. به لطف قالیشویی نارمک، کل فرش در معرض حرارت کافی قرار گرفته و به بالا ترین سرعت خشک می شود.

در گذشته، روش های سنتی که به کار برده می شد، مثل پهن کردن فرش ها بر روی سطح زمین و یا آویزان کردن آن ها. با انجام این کار را هم روند خشک شدن فرش ها در فصول سرد سال دشوار می شد هم دوباره در مجاورت با آلودگی ها و غبار هوا قرار می گرفتند.

شستشوی فرش ها با بهترین و پیشرفته ترین دستگاه ها

 

مزایا شست و شوی فرش ها در قالیشویی در نارمک

 

·        شستن فرش های دست بافت اعلاء با بالا ترین کیفیت در قالیشویی در نارمک

·        از بین بردن سخت ترین لکه ها

·        تعمیر ایراد های فرش مانند سوختگی یا پارگی

·        شستن هر نوع مبلمان

مزایای متعدد شست و شوی فرش ها در قالیشویی های معتبر

بهترین زمان برای شست و شو فرش در قالیشویی

به دلیل این که در ایام نزدیک به عید نوروز، تعداد متقاضیان برای قالیشویی زیاد می شود، کیفیت شست و شو مقداری پایین می آید.

بنابراین بهتر است که شستن فرش های خویش را به این زمان موکول نکنید و کمی قبل تر اقدام نمیاید. نکته دیگر این است که انتخاب فصول گرم سال برای قالیشویی در نارمک نیز می تواند در پروسه شستن فرش ها مفید باشد.