قالیشویی در نبرد

فرش یکی از اصلی ترین اسباب خانه هر ایرانی می باشد. بنابراین نظافت و تمیزی آن از اهمیت بالایی برخوردار است که می توان قالیشویی در نبرد را برای این موضوع مد نظر قرار داد. همان طور که می دانید، بیشتر فرش ها از رنگ های روشن بافته می شوند و همواره در معرض آلودگی های فراوانی هستند و شست و شوی فرش ها، به ویژه فرش های بزرگ بسیار سخت و زمان بر است. در زمان های قدیم شرکت های کوچک قالیشویی وجود داشتند که افراد به صورت دستی و ابزار های ساده فرش و قالی ها را می شستند و به صورت ساده خشک و نگهداری می کردند. بنابراین از گذشته تا کنون، ماشین های بزرگ مخصوص قالیشویی اختراع و گسترش پیدا کردند. برخی از شرکت های قالیشویی همانند قالیشویی در نبرد می توانند به شما این اطمینان را بدهند که فرش هایتان به بهترین نحو شست و شو، خشک و نگهداری می شوند.

شستشوی فرش های ماشین باف و دستباف در قالیشویی های معتبر

قالیشویی نبرد، بهترین مثال برای مطالب فوق است. به طوری که با قالیشویی در نبرد، هر نوع فرشی بدون آسیب دیدن تمیز و پاکیزه می شود.

قالیشویی در نبرد

قالیشویی در نبرد

مراحل شست و شو فرش در قالیشویی

·       بررسی مشخصات فرش و دسته بندی آن

فرش و قالی ها، وسایل ارزشمند و گران بهایی به شمار می روند و آن ها را باید با دقت فراوان شست. به همین علت در قالیشویی نبرد جنس و میزان حساسیت قالی بررسی می شود. شستن برخی فرش ها نیازمند مواد شوینده و دستگاه های خاص است. برای مثال نخ برخی از فرش های دست باف در برخورد با بعضی از مواد شوینده رنگ می دهند و کل طرح فرش را از بین می برند. هنگام شستشوی فرش در قالیشویی در نبرد، فرش به تربیت حساسیت و آسیب پذیری دسته بندی می شوند تا کمترین صدمه به آن ها وارد شود.

شستشو با بهترین مواد شوینده در قالیشویی در نبرد

·       غبار گیری فرش ها

این مرحله جزو مهم ترین و تاثیر گذار ترین مراحل در روند شستن فرش ها است. اصولا در شست و شو های سنتی این مورد در نظر گرفته نمی شود. همین موضوع سبب می گردد که روند شسته شدن فرش به درستی پیش نرفته و نتیجه مطلوب حاصل نشود. ماشین آلات پیشرفته  قالیشویی در نبرد سبب گشته که گرد و غبار موجود در بین بافت و نخ های فرش به طور کامل گرفته شود. در روش های سنتی که در خانه ها و قالیشویی های غیر مجهز رخ می دهد، معمولا به دلیل ضربه های محکم و پیاپی ممکن است که گره ها و باف فرش باز شده و صدمه غیر قابل جبرانی به فرش ها وارد شود. هنگامی که این عملیات به درستی و توسط ماشین های پیشرفته در قالیشویی در نبرد صورت گیرد، قدرت مکش ملایم اما کافی دستگاه به راحتی غبار و گرد فرش ها را می کشد و هیچ گونه آلودگی ای باقی نمی گذارد.

سفارش آنلاین قالیشویی در نبرد

·       شست و شوی فرش

حال به مرحله شست و شو می رسیم. اصلی ترین مرحله در شست و شو، همین بخش است که انجام درست آن بسیار حائز اهمیت می باشد.

مسئله ای که در زمان قالیشویی در نبرد، می توان به آن اعتماد کرد، تفاوت نوع شست و شوی فرش دست بافت و فرش ماشینی است.

طبیعتاً این دو نوع فرش به دلیلی تفاوت در نوع گره و نخ ها، نیازمند نوع شستن متفاوتی هستند. حتی شوینده های مورد استفاده در این دو نیز متنوع هستند تا رنگ های فرش دست بافت با یک دیگر آمیخته نشود.

ماشین های شست و شوی به روز قالیشویی، نه تنها چرک ها را از بین می برند، بلکه موجودات ریز و میکروسکوپی که با چشم غیر مصلح قابل دیدن نیست را نیز نابود می کند.

خشک کردن اصولی فرش ها پس از شست و شو

·       آب کشی و آب گیری فرش

پس از شست و شو فرش ها با فشار زیاد آب در قالیشویی در نبرد، آبکشی می شوند تا تمام مواد شوینده از آن خارج شود تا پس از خشک شدن برخی نواحی آن زرد رنگ نشود. پس از آن دستگاه های ویژه ای، به وسیله چرخاندن فرش ها به طور کامل آن ها را آب گیری می کنند تا آماده مرحله بعدی شوند.

قالیشویی در نبرد به شما این اطمینان را می دهد که فرش با بهترین کیفیت از این مراحل گذر کنند و در انجام هیچ یک از آن ها کوتاهی صورت نگیرد.

·       خشک نمودن فرش

خشک کردن فرش که مرحله نهایی شستن فرش و قالی ها است، امروزه به وسیله دستگاه هایی انجام می شود که گرما و حرارت را به طور مستقیم و یکسان به همه نقاط فرش می رساند. به لطف قالیشویی در نبرد، کل فرش در معرض حرارت کافی قرار گرفته و به بالا ترین سرعت خشک می شود.

در گذشته، روش های سنتی که به کار برده می شد، مثل پهن کردن فرش ها بر روی سطح زمین و یا آویزان کردن آن ها. با انجام این کار را هم روند خشک شدن فرش ها در فصول سرد سال دشوار می شد هم دوباره در مجاورت با آلودگی ها و غبار هوا قرار می گرفتند.

قالیشویی در نبرد

شستشوی فرش ها با بهترین و پیشرفته ترین دستگاه ها

مزایا شست و شوی فرش ها در قالیشویی نبرد

·        شستن فرش های دست بافت اعلاء با بالا ترین کیفیت در قالیشویی در نبرد

·        از بین بردن سخت ترین لکه ها

·        تعمیر ایراد های فرش مانند سوختگی یا پارگی

·        شستن هر نوع مبلمان

مزایای متعدد شست و شوی فرش ها در قالیشویی های معتبر

بهترین زمان برای شست و شو فرش در قالیشویی

به دلیل این که در ایام نزدیک به عید نوروز، تعداد متقاضیان برای قالیشویی زیاد می شود، کیفیت شست و شو مقداری پایین می آید.

بنابراین بهتر است که شستن فرش های خویش را به این زمان موکول نکنید و کمی قبل تر اقدام نمیاید. نکته دیگر این است که انتخاب فصول گرم سال برای قالیشویی در نبرد نیز می تواند در پروسه شستن فرش ها مفید باشد.

قالیشویی در پیروزی

قالیشویی در شهرک غرب

قالیشویی در فرجام