قالیشویی در فرجام  و بهترین کیفیت شستشو

شستن فرش و قالی، یکی از اموری است که بسیاری از افراد به خصوص هنگام نزدیک شدن به سال نو، به آن نیاز ضروری دارند. در صورتی که این کار در یک قالیشویی معتبر و شناخته شده انجام شود، می توان اطمینان داشت که بهترین عملکرد را داشته و کیفیت فرش ها به خوبی، حفظ خواهد شد. یکی از کارخانه های معتبری که با تجربه ای طولانی در این صنعت مشغول می باشد، قالیشویی فرجام (قالیشویی ایرانیان) است که توانسته است با ارائه بهترین خدمات، اعتبار بالایی را در منطقه از آن خود نماید.

سفارش آنلاین قالیشویی

درباره قالیشویی فرجام

استفاده از بهترین و پیشرفته ترین تجهیزات، برای شستشوی انواع فرش های ماشینی و دستباف، یکی از مزیت های قالیشویی فرجام است که با استفاده از روش هایی مناسب در جهت حفظ کیفیت و زیبایی بافت فرش ها، آن ها را در سطحی عالی، تمیز می نماید.

شستشوی فرش، موکت و مبلمان

پرسنل آزموده و با تجربه این قالیشویی نیز که با تعهد کامل برای شستشوی انواع فرش، مبلمان و موکنت اقدام می کنند، دارای تعهد بالایی به قالیشویی فرجام بوده و رضایت مشتریان را در اولویت کاری خود می دانند.

از سویی دیگر، به کارگیری مواد شوینده ممتاز و درجه یک، می تواند در تمیزی بیشتر فرش ها موثر باشد که همواره در برنامه اجرایی این قالیشویی بوده است. کار صادقانه و تعهد به حفظ کیفیت فرش ها، این شرایط را فراهم کرده است که قالیشویی فرجام ، به یک برند معتبر در این صنعت تبدیل گردد.

بنابراین در راستای حفظ رضایت مشتریان وفادار خود، همواره خدماتی شایسته و تعرفه هایی شفاف و مشخص شده را ارائه نموده است که بقا و دوام این قالیشویی نیز، اثبات این ادعاست.

مراحل شستشوی فرش در قالیشویی فرجام

قالیشویی فرجام ، فرش های تحویل گرفته شده را در سالن های مجهز خود و با استفاده از مواد شوینده مناسب، شستشو داده و تا حد امکان، آن ها را آبگیری و خشک می نماید. این قالیشویی، از گرمخانه هایی پیشرفته و مدرن استفاده می نماید تا بافت و رنگ فرش ها بدون آسیب دیدگی، به خوبی خشک شده و آماده تحویل گردد.

شستشوی با کیفیت در قالیشویی فرجام

 

در قالیشویی فرجام ، این کار باعث می شود که عوامل آب و هوا، در روند خشک شدن فرش ها موثر نبوده و شستشویی یکدست انجام گردد. از سویی دیگر، به دلیل بهره مندی از پرسنلی با تجربه، کمترین احتمال خطا و آسیب دیدگی در فرش ها وجود دارد.

از همین روست که قالیشویی فرجام ، قادر است تا در دو روز کاری، فرش و موکت های تحویل گرفته شده را به مشتریان خود، تحویل نماید که این خود، نشان از تعهد بالای این قالیشویی دارد. این نکته را نیز باید افزود که مدیریت این قالیشویی ممتاز، همواره بر کنترل کیفیت و نظارت کار تاکید داشته و بر روند کار از زمان تحویل فرش ها تا انجام مراحل شستشو و خشک کردن آن ها، کنترل لازم را خواهد داشت.

شستشوی موکت

از دیگر مواردی که در قالیشویی فرجام شسته می شود، انواع موکت می باشد. موکت یک گزینه کفپوش نرم و زیبا است که می تواند جلوه ای مناسب به فضای داخلی خانه ها ببخشد. این در حالی است که سخت ترین شرایط را برای تمیز کردن دارد. زیرا از الیافی ساخته شده است که کثیفی و خاک را به دام می اندازد.

از همین روست که لازم است تا این نوع از پوشش کف را در دوره های معینی با شامپو شستشو داد تا از انباشت ذرات و آلودگی در آن ها، جلوگیری نمود. در قالیشویی فرجام ، هنگام شستشو با شامپو و آب گرم، محلولی ایجاد می شود که می تواند پس از اجرا روی موکت ها، به خوبی کثیفی و آلودگی را از روی آن برداشته و تمیزی قابل قبولی را در آن ایجاد کند.

روش بخارشوی فرش

 

این در حالی است که پس از اعمال محلول آب و شامپو در قالیشویی فرجام ، الیاف موکت با یک دستگاه برس گردان شستشو داده می شود تا به سادگی، آلودگی های ایجاد شده را از بین ببرد. گاهی اوقات این فرآیند می تواند فرش را بیش از حد خیس کند که زمان خشک شدن را طولانی تر می کند. ضمن آنکه در صورت عدم رعایت اصول کار، برس می تواند به الیاف ظریف آسیب برساند.

بخارشوی فرش

گاهی در قالیشویی فرجام ، برای شستشوی فرش ها از آب گرم تا داغ برای از بین بردن کثیفی فرش استفاده می کنند و سپس با یک جاروبرقی قوی کثیفی را از الیاف خارج کرده و به مخزن نگهدارنده می برند.

این نکته را باید در نظر داشته که شامپوها عمدتا یک پاک کننده سطح هستند، به این معنی که قسمت های بالایی الیاف فرش را تمیز می کنند. اما ممکن است به خاک و بقایایی که در ته نشست می کنند، نرسند. در قالیشویی فرجام ، بخارشویی فرش، تمیزی عمیق تری را فراهم می کند و با نیروی کافی، خاک و ذرات را از کف الیاف فرش خارج می نماید.

استفاده از بهترین شامپو

 

مدت زمان لازم برای شستشوی فرش

فرش ها باید هر 12 تا 18 ماه یکبار، با شامپو یا روش بخار، تمیز شوند. این زمان، بستگی به کیفیت فرش، میزان ترافیک آن و داشتن یا نداشتن حیوانات خانگی دارد. به عنوان مثال، یک فرش در اتاق مهمان به اندازه فرش در یک اتاق نشیمن، نیازی به تمیز کردن ندارد. قالیشویی فرجام ، با ارائه بهترین کیفیت شستشو، سلامت و شفافیت فرش شما را در این دوره ایجاد می نماید.

بهتر است فرش خود را قبل از اینکه خیلی کثیف شود،  شستشو دهید. در صورتی که مدت زمانی طولانی برای شستشوی فرش ها اقدام ننمایید، تمیزی عمیق در آن ها صورت نخواهد گرفت. قالیشویی فرجام اعتقاد دارد که در این شرایط، ممکن است کثیفی و خاک در جایی نشست کنند که حتی پس از شامپو زدن، باقی بمانند.

ضمن آنکه، به مرور زمان فرش و موکت ها، در اثر استفاده معمولی آسیب می بیند، مستهلک می شوند و در اثر نور خورشید رنگ پریده خواهند شد. حتی یک فرش باکیفیت نیز پس از مدتی سایش خود را نشان می دهد. به جای اینکه هزینه تعویض فرش خود را بپردازید، می توانید با انتخاب یک قالیشویی معتبر همچون قالیشویی فرجام ، آن را تمیز و نو کنید.

 

قالیشویی در پیروزی

قالیشویی در شهرک غرب