قالیشویی در شهرک غرب

فرش های هر خانه جزو اصلی ترین و ارزشمند ترین اجزای وسایل آن خانه به شمار می روند که در دکوراسیون منزل نیز بسیار موثر هستند.

بنابراین محافظت از فرش ها امری مهم و ضروری است؛ این اهمیت زمانی بیشتر به چشم می آید که قیمت های جدید فرش ها را مشاهده می نماییم.

امروزه همه افراد در فکر یافتن راهی برای مراقبت مناسب از فرش های منزل خود هستند و تا عمر آن ها را افزایش دهند.

شستشوی فرش یکی از دغدغه های مهم هر خانواده می باشد و با وجود معماری جدید منازل که محیطی برای شستشوی فرش ها وجود ندارد، خانواده ها را به مراجعه به قالیشویی ها سوق داده است.

سفارش آنلاین شستشوی فرش

در صورتی که شستشوی فرش ها جدی نگیرید بدون شک در مرور زمان گرد و خاکی که در بافت های آن نفوذ نموده و سبب فرسودگی و رنگ پریدگی آن می گردد.

از جهتی نیز اعتماد به قالیشویی ها به سادگی حاصل نمی شود و امکان آسیب رساندن به فرش ها هنگام شستشو وجود دارد.

قالیشویی ایرانیان جزو یکی از بهترین کارخانه های شستشوی قالی و فرش ها به شمار می رود که ضمن استفاده از کادر مجرب و متخصص، دارای مجوز رسمی از اتحادیه قالیشویان می باشد.

چه ویژگی های سبب شده تا این قالیشویی بتواند اطمینان و رضایت مشتریان را جلب نماید؟ در ادامه همراه ما باشید.

شستشوی فرش ها به صورت اتوماتیک توسط دستگاه صورت می گیرد

رعایت تمامی قواعد و اصول قالیشویی

قالیشویی در شهرک غرب

اولین قسمت در شستشوی فرش ها، پاکسازی فرش ها از گرد و خاک می باشد که توسط دستگاه خاک گیر انجا می شود. بهترین شیوه برای خاک گیری استفاده از همین دستگاه می باشد که ضمن زدودن گرد و خاک ها، به سلامت فرش ها نیز آسیب نمی رساند.

مدت زمانی که برای پاکسازی فرش ها لازم است بستگی به ابعاد و اندازه فرش ها دارد که به تبع هر قدر فرش ها کوچگ تر باشند زمان مورد نیاز برای زدودن گرد و خاک ها نیز کم تر می شود.

شستشو با دستگاه اتوماتیک

استفاده از مواد شوینده مرغوب در شستشوی قالی ها

قالیشویی با مواد شوینده عجین شده است و استفاده از مواد شوینده، دومین مرحله در شستشوی فرش ها محسوب می گردد.

قالیشویی ایرانیان برای بهبود پیدا کردن نتیجه نهایی شستشوی فرش ها و عدم آسیب به بافت ها و الیاف داخلی فرش ها از بهترین مواد شوینده استفاده نموده و دستگاه های شوینده نیز به صورت اتوماتیک با حرکات نرم خود همراه با مواد شوینده سبب پاکیزه شدن فرش ها می گردند.

برای هر فرش حدود 1 الی 3 ساعت زمان برای شستشو با مواد شوینده صرف می شود. البته برای این کار نیز ابعاد فرش موثر است.

قالیشویی ایرانیان با دستگاه های پیشرفته ای که دارد ضمانت این را به مشتریان می دهد که هیچ گونه آسیبی در طول شستشوی فرش ها و قالی ها به آن ها وارد نشود.

استفاده از مواد شوینده مناسب و دستگاه های اتوماتیک سبب شستشوی بهتر فرش ها می گردد

حمل فرش ها و تحویل مجدد درب منزل

قالیشویی در شهرک غرب

پس از آنکه مراحل شستشوی فرش ها توسط قالیشویی ایرانیان در شهرک غرب به پایان می رسد، نوبت به خشک کردن فرش ها و تحویل به مشتریان است.

برای خشک شدن فرش ها دیگر نیازی به نور خورشید نیست چرا که توسط دستگاه های مخصوص عمل خشک نمودن فرش ها نیز انجام می شود و سپس برای تمیز ماندن و تمیز تحویل دادن به مشتری در نایلکس های مخصوص پیچیده می شوند.

پس از  بسته بندی فرش ها، ماموران حمل و نقل مستقر در قالیشویی، فرش ها تحویل گرفته و آن ها را به صورت تمیز و پاکیزه به مشتریان تحویل می دهند.

قالیشویی ایرانیان در شهرک غرب

مزایای استفاده از خدمات قالیشویی ایرانیان در شهرک غرب

یکی از بهترین و با سابقه ترین قالیشویی ها در تهران و شهرک غرب، قالیشویی ایرانیان است. خدماتی که توسط این قالیشویی ارائه می شود در زمینه شستشو فرش ها و حتی در صورت نیاز ترمیم آن ها نیز می باشد که در صورت نیاز به ترمیم با رضایت مشتریان انجام می شود.

از دیگر خدمات قالیشویی ایرانیان در شهرک غرب مربوط به شستشوی فرش های دستبافت و ابریشم می باشد که نیازمند دقت بیشتری برای شستشو می باشد و به لطف دستگاه های مکانیزه و پیشرفته، این نوع فرش ها نیز بدون مشکلی مورد شستشو قرار می گیرند.

از دیگر مزیت های قالیشویی ایرانیان در شهرک غرب پاک سازی عمیق فرش هایی است که دارای لکه های بسیار کثیف هستند.

معمولا خانواده هایی که در منزل خود دارای کودک هستند دچار کثیفی ها و لکه های عمیق در فرش های منزل خود می شوند و در برخی موارد نیز خانواده ها دست به اقدامات عجیبی برای پاک سازی آن ها می زنند که در نهایت سبب آسیب رساندن به بافت های فرش می شود.

قالیشویی ایرانیان با استفاده از دستگاه های پیشرفته و بهترین مواد شوینده موجود در بازار، این لکه های عمیق را نیز پاک سازی می کنند و جای نگرانی برای مشتریان وجود ندارد.

قالیشویی در شهرک غرب

برای فرش های ابریشمی و دستبافت از دستگاه های مناسب استفاده می شود

شرایط و قوانین قالیشویی ایرانیان در شهرک غرب

قالیشویی ایرانیان برای بالاتر رفتن کیفیت خدمات خود قوانینی را برای مجموعه خود تعیین نموده است.

  • تمامی افراد و پرسنل قالیشویی ایرانیان پایبند به موازین شرعی و قانونی هستند و بایستی حریم شخصی مشتری را حفظ می نمایند.
  • حمل و نقل فرش ها به قالیشویی و بالعکس توسط ماموران انتقال صورت می گیرد و نیازی به اقدام مشتری نمی باشد.
  • مشتری باید هرگونه ایراد و پوسیدگی که در فرش ها وجود دارد را به اطلاع پرسنل برساند تا در شستشوی آن ها نکات لازم را رعایت گردد.
  • ماموران حمل نقل از دریافت هرگونه وجه اضافی از مشتری هنگام تحویل دادن فرش ها ممنوع می باشند.
  • هزینه ایاب و ذهاب پیش از عقد قرار داد با مشتری، به اطلاع ایشان خواهید رسید و پس از رضایت ایشان از مفاد قرار داد، ماموران حمل و نقل برای دریافت فرش ها حرکت می نمایند.
  • هنگام تحویل گرفتن فرش ها، فاکتور رسمی با مهر معتبر قالیشویی ایرانیان به مشتری تحویل می گردد و در موعد مقرر نیز فرش ها به مشتری تحویل می گردد.

فرش های ابریشمی

 

 

قالیشویی در فرجام

قالیشویی در پیروزی