شستشوی فرش

شستشوی فرش ، از اصلی‌ترین خدمات کارخانه قالیشویی ایرانیان است که با بهترین کیفیت ممکن به همشهریان گرامی در تهران ارائه می‌شود. ما فرش شما را در بهترین شرایط ممکن حمل کرده، با بهترین کیفیت ممکن شستشو داده و در زمان تعیین شده تحویل خواهیم داد. قالیشویی ایرانیان تضمین می‌کند بهترین خدمات شستشوی فرش را با تعرفه مناسب ارائه دهد.
شستشوی فرش یک کار تخصصی است. در گذشته‌ای نه چندان دور این کار توسط افراد خانواده و در فضای باز خانه مثل حیاط انجام می‌شد؛ اما امروزه دلایل زیادی وجود دارد که انجام این کار در خانه به‌صرفه نیست. در درجه اول بهتر است بدانید که، فرش‌های جدید در انواع گوناگونی و با الیاف مختلف تولید می‌شوند. هر فرش ویژگی‌های خاص خود را دارد؛ که باعث می‌شود شستشوی آن نیازمند مواد شوینده و روش مناسب شستشوی آن فرش باشد. شناخت فرش‌ها کاری تخصصی است؛ و تنها با تجربه سال‌ها فعالیت در این زمینه به دست می‌آید. در این شرایط اگر تشخیص درستی نداشته باشیم؛ ممکن است به قیمت از دست رفتن کیفیت فرش و شستشوی نامناسب آن تمام شود.
نکته دوم این است که محاسبه هزینه‌های آب و مواد شوینده مصرفی و همچنین زمان صرف شده، نشان می‌دهد که شستشوی فرش در خانه، دیگر مانند گذشته از نظر مالی نیز به‌صرفه نیست.
فارغ از همه موارد گفته شده، نتیجه نهایی شستن فرش در یک کارخانه قالیشویی باتجربه و حرفه‌ای، یک فرش تمیز و درخشان است؛ نتیجه‌ای که قطعا با شستن آن به هیچ روش دیگری به دست نخواهد آمد.
در نهایت کارخانه قالیشویی ایرانیان حرفه‌ای، در کنار خدمات فرش شویی، بهترین خدمات را در سایر زمینه‌های مورد نیاز و مرتبط، مانند رفوگری، رنگ برداری، ریشه زنی و… ارائه می‌دهد؛ تا بتوانید با خیالی آسوده، رفع تمامی ایرادات فرش ارزشمند خود را به ما بسپارید.

کارخانه قالیشویی ایرانیان

کیفیت شستشوی فرش
شستشوی فرش در قالیشویی ایرانیان یک کار تخصصی است. به این معنا که ما برای فرش شما ارزش قائلیم و هر فرشی را بنا بر شرایط و ویژگی‌های خارص خود شستشو می‌دهیم. استفاده از دستگاه‌های مکانیکی مخصوص فرش شویی، استفاده از مواد شوینده و شامپوهای خارجی و بهره بردن از بهترین روش‌های شستشوی فرش و خشک کردن، همه آن چیزی است که باعث می‌شود شستشوی فرش شما به بهترین وجه ممکن انجام گردد.

قالیشویی در پردیس

تضمین سلامت فرش

فرش‌های دستباف بیش از آنکه یک کالای مصرفی باشند؛ یک اثر هنری ارزشمند هستند. به همین علت فرش‌های دستباف از قیمت بالایی برخوردار بوده و به همین دلیل نیز شستشوی فرش دارای حساسیت‌های ویژه‌ای است. از سویی این روزها فرش‌های ماشینی نیز بسیار باکیفیت‌تر شده و به همین سبب نیز دارای قیمت بالاتری هستند. به همین دلیل و برای آسوده کردن خیال مشتریان گرامی، ما تضمین می‌کنیم فرش‌های شما را بدون کوچک‌ترین آسیبی شستشو دهیم.

کارخانه قالیشویی ایرانیان آماده است تا بهترین خدمات را در زمینه شستشوی فرش و سایر خدمات مرتبط با فرش به شما مشتریان گرامی در ارائه دهد. در صورت تماس با قالیشویی ایرانیان، در ابتدا کارشناسان ما درباره روش انجام کردن، تعرفه‌ها و… توضیحاتی را به شما ارائه داده و پس از مشخص شدن درخواست شما، زمان دقیقی برای دریافت و تحویل فرش‌ها در نظر گرفته می‌شود.

فرش‌های شما نزد ما امانت است؛ و تمام تلاش ما بر این است که امانت‌دار خوبی برای فرش‌های ارزشمند شما بوده و خدمات با کیفیتی را ارائه دهیم.

با ما در تماس باشید!